1. W środę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela w sobotę MB Nieustającej Pomocy.
2. Dzisiaj odpust w parafii Laskowice a w przyszłą niedzielę odpust w parafii Sierosław – suma o 11.30
3. Chrzty proszę zgłaszać w dni powszednie po rannej Mszy świętej. Chrzest w sobotę 4 lipca
4. Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie ogłasza zapisy kandydatów do kapłaństwa na nowy rok akademicki. Podobnie szkoła średnia Collegium Marianum w Pelplinie.
5. Nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy
codziennie w łączności z Mszą św. wieczorną.
6. W najbliższą środę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela w sobotę MB NP.
7. Po Mszy św. można zakupić ostatni nr PIELGRZYMA.
8. Wszystkim ojcom z okazji przypadającego we wtorek dnia ojca składamy najlepsze życzenia.
9. Uroczystości odpustowe Królowej Rodzin w Sanktuarium w Kościerzynie od 20 czerwca.
10. W sobotę 27 czerwca nasza parafia przeżywać będzie Uroczystość przyjęcia dzieci do I Komunii świętej .

Transmisja online od godziny 11:00 na naszym kanale youtube.

Uroczysta Msza św. o godz. 11.00. Miejsca w ławkach nawy głównej rezerwowane dla dzieci przyjętych i ich rodziców. Spowiedź dla dzieci przed przyjęciem w czwartek o godz. 17,30.

Nauka i ćwiczenia dla klas III przed przyjęciem w poniedziałek o godz. 17.30

11. Kończy się kolejny rok szkolny. Dyrektorom naszych szkół dziękujemy za współpracę i wyrazy naszego wspólnego zatroskania o dobro dzieci i młodzieży naszych szkół. Wyrazy wdzięczności wszystkim nauczycielom, wychowawcom, katechetom i rodzicom za wspólny trud przekazywania wiedzy młodemu pokoleniu i trud wychowania młodego pokolenia – szczególnie w tym trudnym czasie pandemii KORONAWIRUSA.

12. Spowiedź św. na zakończenie roku szkolnego :
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
W najbliższy :

poniedziałek : godz. 16.30 spowiedź dla klas IV i V - o godz. 17.00 Msza św.

Wtorek : godz. 16.30 spowiedź dla klas VI i VII – o godz. 17.00 Msza św.

Środa : godz. 16.30 spowiedź dla uczniów Szkoły z Brzezin – godz. 17.00 Msza św.

TLEŃ

Środa : godz. 18.00 spowiedź dla uczniów ze Szkoły Wierzchy

Czwartek : godz. 16.30 spowiedź dla uczniów klas VIII - o godz. 17.00 Msza św.

godz. 17.30 spowiedź dla klas III przed uroczystością I Komunii św.

Prosimy dzieci i młodzież o skorzystanie z sakramentu pojednania i włączenie się w modlitwę dziękczynną na zakończenie kolejnego roku nauki